Cursus – MBO Werken met Informatiemanagement
Deze mbo cursus is ontwikkeld voor iedere (informatie)medewerker en voor iedereen die inzicht wil hebben in informatiemanagement.
Informatiemanagement is het proces dat ervoor zorgt dat informatiebehoeften vanuit verschillende werk- en bedrijfsprocessen van een organisatie, worden vertaald in informatievoorziening. Tijdens deze cursus maak je kennis met de basisaspecten van informatiemanagement. Het is een praktische cursus dat een helder overzicht biedt van het vakgebied informatiemanagement en IT. Het is ontwikkeld voor werknemers die die samen moeten werken met automatiseerders, of die een rol spelen in het beheer van informatiesystemen. Gedurende deze cursus komen onderwerpen als hardware, systeemsoftware, netwerken, internet, werken met automatisering en informatiemanagement in de praktijk aan de orde. Zo kun je door het volgen van deze cursus informatiesystemen toepassen, een functioneel ontwerp maken, vormgeven aan de invoering van software en zelfstandig een informatieplan opstellen.
Na het volgen van deze opleiding
- heb je inzicht in functionele systemen
- ben je in staat om met intranet en internet te werken
- weet je hoe je informatietechnologie toe kunt passen
- kun je een informatiesysteem beheren
Studieduur
3 maanden
Vooropleiding
Flex Academy stelt geen specifieke eisen aan jouw vooropleiding voor het volgen van deze MBO-cursus. Indien je twijfelt over het instapniveau, dan kun je contact opnemen met onze afdeling advies & voorlichting.
Studiemateriaal
Flex Academy maakt altijd gebruik van het meest actuele studiemateriaal tijdens deze mbo-cursus.
Wat aan bod komt
Tijdens deze MBO-cursus komen de volgende onderwerpen aan bod:
- Functionele systemen
- Informatietechnologie
- Beheren van informatiesystemen
- Intranet en internet
- Ontwikkelen van een bedrijfssysteem
- Veiligheidsaspecten
- Sturen op Service Level
- De basis van informatiemanagement
De erkenning
De cursus MBO Werken met Informatiemanagement geeft jou de mogelijkheid om het diploma te behalen:
Tijdens de cursus schrijf je een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële certificaat van deze cursus. Indien je voor twee of meer cursussen kiest, dan ontvang je bij een positief resultaat een diploma!
- MBO Werken met Informatiemanagement
Tijdens de cursus schrijf je een Verbeterplan Praktijk-Case (VPC). Hieruit moet jouw beheersing van de behandelde onderwerpen goed naar voren komen. Als je dit onderdeel met een positief resultaat afsluit, ontvang je het officiële certificaat van deze cursus. Indien je voor twee of meer cursussen kiest, dan ontvang je bij een positief resultaat een diploma!
Ga jij voor deze uitdaging?
Wil jij leren en groeien met persoonlijke aandacht? Dan is Flex Academy de opleider die je zoekt.Â
Jouw leerproces staat bij ons centraal. We begeleiden jou van begin tot eind.Â
Schrijf je vandaag nog in en maak jouw ambities waar!
Selecteer een locatie
Kies het start- en studiemoment
Dit is het bijbehorende rooster
Totaalprijs
Met het opgegeven bedrag worden niet alleen de kosten voor de studie en het studiemateriaal gedekt, maar ook eventuele herexamenkosten. Hierdoor bieden we een volledig pakket aan, zodat je zonder extra financiële verrassingen aan je studie kunt beginnen.
€ 1.995,00
totaalprijs exclusief btw